Vyhledávání


Kontakt

Fit studio Mnichovice
Masarykovo náměstí
Mnichovice
251 64

Tel. : 775 250 506

E-mail: karolinakucerova@seznam.cz

KRUHÁČ/X-FIT

KRUHOVÝ TRÉNINK neboli KRUHÁČ je tréninkový koncept pro všechny, kteří chtějí efektivně redukovat tuk, tvarovat postavu, zlepšit koordinaci pohybů a fyzickou zdatnost.

Na Kruhovém tréninku  složením cviků  udržujeme kombinací posilovacích a aerobních cviků tepovou frekvenci v aerobní zóně, což je ideální pro spalování tuků a tvarování tělesných partií. To ale neznamená, že trénink není náročný a zábavný. Procvičíte všechny svalové partie, samozřejmě se zaměřením na partie „problémové“, vybijete se, odreagujete se, naučíte se nespočet nových cviků, poznáte lépe své tělo a samozřejmě se i pobavíte. Kruhový trénink komplexní funkční cvičení, které vám ženám nabízí vše, co od cvičení čekáte.

 

Přínosy  kruhového tréninku :

Přínosy kruhového tréninku jsou nepřeberné. Krátce řečeno, kruhovým tréninkem můžete prakticky dosáhnout, čehokoli chcete. Výběrem rozmanitých funkčních pomůcek a správných cvičení, tréninkových proměnných a zátěže lze dosáhnout naprosté většiny zdravotních a kondičních cílů. 

Funkčním i kruhovým tréninkem dosáhnete :

  • Pevnosti těla
  • Síly a Rychlosti
  • Pružnosti a pohybového rozsahu 
  • Svalové výdrže 
  • Zvýšení kondice
  • Zrychlení metabolismu který nám pomáhá bvavit se tělesného tuku
  • Zlepšení držení těla
  • Zlepšení naší funkčnosti a schopnosti vykonávat každodenní úkoly

Při kruhovém tréninku používáme tyto pomůcky : 

Závěsný systém RIP:60, Flowin, Bosu, FITSLIDE, činky kettlebells, boxovací náčiní, medicinbaly, činky, tyče, míče, stepy.

S Sebou si vemte pevnou sálovou sportovní obuv, rukavice, delší ponožky, ručník, pití (alespoň 0,5l), na sebe ideálně tílko nebo prodyšné triko a tříčtvrťáky nebo kraťasy (zapotíte se), v chladnějším počasí případně mikinu na posilovací a protahovací část.

KRUHOVÝ TRÉNINK  se cvičí v MNICHOVICÍCH tyto dny a časy :

PONDĚLÍ 18:00, 19:00, 20:00

ÚTERÝ 8:15 

STŘEDA  19:00 

ČTVRTEK 18:00, 19:30

PÁTEK 8:15 

Cena : 130kč / lekce

Permanentka na 10 lekcí - 1200kč

Rezervujte si svou lekci na tel. : 775 250 506