Vyhledávání


Kontakt

Fit studio Mnichovice
Masarykovo náměstí
Mnichovice
251 64

Tel. : 775 250 506

E-mail: karolinakucerova@seznam.cz

PILOXING

PILOXING je jedinečná kombinace, která spojuje box, pilates a tanec. Je cvičením, kterým spálíte kalorie a zároveň posílíte a vytvarujete krásné svaly. To vše různě náročnou, ale zábavnou formou. Zatímco Pilates má zvyšovat pevnost a pružnost svalů bez nárůstu jejich objemu, při boxu musí být tělo absolutně zpevněné, používají se pevné a přesné údery a nohy neustále poskakují. Proto se při boxu na rozdíl od Pilates znatelně zvýší tep. Odměnou se stane hezká štíhlá zpevněná postava. 

Piloxing vytvořila švédská tanečnice a fitness trenérka celebrit Viveca Jensen, která si během života zakusila mnoho sportů různého druhu. Na vrcholové úrovni se věnovala kulturistice, trénovala box, balet a stala se instruktorkou pilates.

Když se rozhodla využít všechny své pohybové zkušenosti, vznikl nový fitness koncept piloxing. 

Piloxing zlepšuje kondici jak tělesnou tak psychickou, zlepšije koordinaci a pomáhá snižovat nadváhu.

Můžete se těšit na :

  • energetickou hudbu
  • velký přísun energie
  • úžasnou atmosféru
  • totálně propocené oblečení 
  • odplavené toxiny i stres a postupně i nadbytečné kila
  • nové přátelství
  • a především budeme SSP!    ***SLEEK*SEXY*POWERFUL**
 

PILOXING BARRE je nové fitness kardiove cvičení u baletní tyče které spojuje prvky baletu pilates a boxování ve kterém se také používají zátěžove rukavičky pro vyšší efektivitu tvarování horní poloviny těla. Balet a pilatesove prvky posilují hluboký svalový systém a celkově zapojuje všechny Vaše svaly během cvičení. Baletní prostorové tyče pomáhají k lepši koordinaci a rovnováze u baletních a pilatesovych pozic.

PILOXING se cvičí tyto dny a časy :

Cena : 100kč/lekce

Permanentka na 10 lekcí - 850kč

Rezervujte si svou lekci na tel. : 775 250 506