Vyhledávání


Kontakt

Fit studio Mnichovice
Masarykovo náměstí
Mnichovice
251 64

Tel. : 775 250 506

E-mail: karolinakucerova@seznam.cz

ALPINNING

ALPINNING™ představuje nové skupinové cvičení, novou filozofii na poli fitness a přináší významnou možnost pozitivního ovlivnění Vašeho zdravého a aktivního způsobu života.

ALPINNING lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivující hudby a pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechanickém pásu Alpitrack.

ALPINNING™ je výjmečný kardiovaskulární program, který zapojuje a posiluje celé tělo. Zlepšuje aerobní kapacitu, zvyšuje VO2Max, spaluje velké množství kalorií, zapojuje svaly, které stabilizují tělo a celkově zlepšuje kardiovaskulární systém těla. Díky závěrečnému protažení a posilování jak na trenažéru, tak mimo něj, zvyšuje post tréninkový energetický výdej a urychluje regeneraci.

1.    PŘIROZENÝ POHYB

Pohyb vykonávaný na mechanickém pásu Alpitrack je přímo vyvozen z chůze, tzn. jedná se pohybovou strukturu tělu vlastní, přirozenou. Není třeba se učit novým věcem, chůzi zvládne každý.

2.    ZAPOJENÍ CELÉHO TĚLA

Při chůzi nebo běhu se zapojuje většina svalových skupin těla . Výrazně pracuje také oběhový a respirační systém.

3.    VÝRAZNÝ VÝDEJ ENERGIE

Zapojením celého těla včetně oběhového a respiračního systému dosahuje celkový energetický výdej během lekce Alpinningu kolem 1230 – 1340 kJ i více.

4.    REDUKCE VÁHY

Pavidelným energetickým výdejem za určitých podmínek, lze dosáhnout redukce tuků v těle a tím i redukci tělesné váhy. Tuky se spalují za přítomnosti kyslíku (aerobní cvičení – Alpinning) a nejefektivnější spalování nastává přibližně mezi 30 – 60 min. aerobní aktivity.

5.    CELKOVÝ PŘÍNOS PRO TĚLO

Při opakované aerobní činnosti se zvyšuje kapacita plic a plicní ventilace (menší zadýchávání), snižuje tlak krve a zefektivňuje práce srdce. Zlepšuje se pokožka, celková kondice a psychika.

7.    PSYCHICKÁ VYROVNANOST

Pravidelné cvičení vyplavuje tzv. hormony štěstí – endorfiny, což navozuje příjemné pocity a odbourává stres.

8.    MOTIVACE

Cvičení ve skupině, do rytmu hudby a pod vedením zkušeného instruktora zvyšuje motivaci a napomáhá dosahování stanovených cílů.

S Sebou si vemte pevnou sálovou sportovní obuv, ručník, pití (alespoň 0,5l), na sebe ideálně tílko nebo prodyšné triko a tříčtvrťáky nebo kraťasy (zapotíte se), v chladnějším počasí případně mikinu na posilovací a protahovací část.

Cena : 130kč/lekce

Permanentka na 10 lekcí - 1200kč

Rezervujte si svou lekci na tel. : 775 250 506