Vyhledávání


Kontakt

Fit studio Mnichovice
Masarykovo náměstí
Mnichovice
251 64

Tel. : 775 250 506

E-mail: karolinakucerova@seznam.cz

ZUZANA DOBRÁ - Hatha jóga

Zuzana se aktivně se věnuje józe od roku 2008, kdy začala cvičit program „Similiris“ v SKC v Ondřejově , s lektorkou Brankicou Šurlan. Pro hlubší poznání a získání certifikátu instruktora studovala jógu na Mezinárodní akademii jógy v Bělehradě pod vedením učitele jógy,  profesora Dr.Predraga Nikiče.  

Cvičení hatha jógy Similiris mají vliv na všeobecné zlepšení psychického i fyzického zdraví. Normalizují se všechny tělesné funkce, zlepšuje se metabolismus, posiluje se soustředění, podporuje se správné držení páteře, zlepšuje se vědomí, psychická a rozumová vyrovnanost. Cvičení jógy Similiris v každodenním životě vedou k účinnějšímu a kvalitnějšímu plnění denních povinností. Účinky takového programu cvičení pocítíte hned po první hodině jógy.

Zuzana : 

Mistr pravil: "Jóga je Cesta, jak poznat sám sebe, jak získat tělesné a duševní zdraví, jak žít v míru s celým světem i sám se sebou, jak dosáhnout Štěstí."
Zamyslel se nad touto definicí žák a pak se zeptal: "Mistře, co je to vlastně ta Cesta, nemáme-li na mysli to, co leží před námi?"
A mistr mu odpověděl: "Cesta, to je tvůj každodenní život."

Každý den je vhodný pro začátek, neváhejte a přidejte se k nám. Ať se cvičení jógy stane i vaším zdravým zvykem.