Vyhledávání


Kontakt

Fit studio Mnichovice
Masarykovo náměstí
Mnichovice
251 64

Tel. : 775 250 506

E-mail: karolinakucerova@seznam.cz

LENKA ZAJÍČKOVÁ - Alpinning

Po absolvování sportovní ZŠ se zaměřením na plavání byla Lenky závislost na sportu jednou pro vždy daná. Po klasickém plavání následovalo ploutvové plavání na juniorské repre úrovni. Pak Lence zkřížili cestu koně a s nimi přišlo parkurové skákání. 

Je lyžařským instruktorem, v zimě miluje běh na běžkách a jinak běh v přírodě vůbec. Každý týden obkrouží 3 - 5x své 12 km kolečko v říčanském lese dle času a počasí a občas zúročí svou tréninkovou snahu v  půlmaratonu, maratonu či jiném terénním běhu. 

Další její láskou je kolo, jak "silnička" tak kolo horské. V létě vyráží alespoň na 14 dnů na kole do hor. Neopovrhuje ani in-line bruslemi, squashem nebo nově i badmintonem. Ráda cestuje po nepříliš turistických oblastech po celém světě a leze po horách.

 Alpinning je jedna z indoorových aktivit, která Lenku nadchla do té míry, že  absolvovala instruktorský kurz a nyní se snaží radost a nadšení předat našim klientům. Stále pracuje na svém zdokonalování absolvováním různých kurzů se sportovní i zdravotní tématikou.