Vyhledávání


Kontakt

Fit studio Mnichovice
Masarykovo náměstí
Mnichovice
251 64

Tel. : 775 250 506

E-mail: karolinakucerova@seznam.cz

HANKA VOJÍŘOVÁ - Fitmami, Kruháč, Spinning

 

Hanka byla ještě před svým těhotenstvím  zvyklá minimálně 4x týdně sportovat a ani během těhotenství  se pohybu nevzdala. Po narození dcery Viktorky se chtěla brzy vrátit do formy a nabýt svou starou kondici.  Její velkým koníčkem je běh, in line a různé formy kruhových tréninků, při kterých dá svému tělu opravdu zabrat.  Zpočátku  hodně cvičila doma, ale chtěla  se také dostat mezi lidi. Hledala  řešení, jak spojit hlídání a zároveň si zasportovat. Díky internetu  se dostala k Fitmami a rozhodla se lekci vyzkoušet, i když  si od toho zprvu příliš neslibovala. Hodina ji ale velmi překvapila, až nadchla! Myslela si totiž, že cvičení bude pro nepříliš zdatné maminky, ale nakonec to byla opravdu makačka!"

Nedávno se jí podařilo získat Certifikát Ronnie.cz instruktorky fitness a kulturistiky. Ve svých instruktorských aktivitách se stále snaží zdokonalovat. Jejím cílem je také rozšiřovat obzory klientů o správné výživě a vést je ke správnému stravování.

Hanka o sobě :  

"Fitmami je pro mě skvělý způsob, jak spojit cvičení s pobytem v přírodě a zároveň aktivním časem, který mohu trávit se svou dcerkou. Spolu se svým manželem vedeme velmi aktivní způsob života a bez sportu a pohybu venku si nedokážeme náš život představit."

"Chci pro tento skvělý kondiční trénink získat nadšení i dalších aktivních maminek, které se chtějí dostat do formy, zhubnout nějaké to kilo a zlepšit svoji kondičku. Přijďte si dát do těla - čím víc nás bude, tím větší bude legrace!" 

"Spinning jsem dělala hlavně před svým těhotenstvím a nyní mám možnost se k němu vrátit jako ke své srdeční záležitosti a zároveň nové výzvě. Ráda své nadšení budu sdílet s ostatními.